Meble do salonu

Meble do salonu to nie tylko kanapy i stolik kawowy – jeśli Twój pomysł nie ma swojego odzwierciedlenia w sklepach meblowych, koniecznie skontaktuj się z nami. Naszą specjalnością jest tworzenie nieszablonowych pomieszczeń, w których po prostu dobrze się mieszka. Salon to serce każdego domu – to w nim odpoczywamy, spotykamy się z przyjaciółmi i dobrze bawimy w gronie rodzinnym. Niech będzie wygodny, praktyczny i reprezentatywny. Właśnie takie salony lubimy robić.

Zabudowa salonu i wnęk

Twój salon jest niewymiarowy i potrzebujesz mebli, które leżą jak ulał? Nie ma sprawy. Za darmo wykonujemy pomiary i dajemy gwarancję, że meble będą pasować idealnie.

Więcej zdjęć Email

Wnętrza w Twoim stylu

Biel, światło i naturalne drewno w stylu skandynawskim? A może goła cegła, reflektory i mosiężny stół rodem z industrialu? Jesteśmy specjalistami w designie wnętrz i chętnie realizujemy wizje naszych klientów. Potrzebujesz projektanta? Skorzystaj z naszego z 20% zniżką.

Więcej zdjęć Email

Regały inne niż wszystkie

Fantazyjne regały i półki, przybierające kształt gałęzi, masywów górskich, a może 3D? Marzy Ci się staromodna biblioteczka, czy książki zawieszone na transparentnych półkach? Chętnie realizujemy każdy pomysł!

Więcej zdjęć Email

Meble z pomysłem

Awangardowa szafka RTV, przeszklone witryny, zabudowa wnęk, stolik kawowy inny niż wszystkie – jeśli masz nieszablonowy pomysł na nowy salon, możesz się do nas zgłosić.

Więcej zdjęć Email

Biurko jak centrum dowodzenia

Wbrew pozorom stworzenie wygodnego i praktycznego biurka to nie banał. W tym miejscu spędzamy często długie godziny pracując i odpoczywając, dlatego musi spełniać surowe wymagania. Zapytaj nas, co oznacza biurko doskonałe.

Więcej zdjęć Email

Szafy przesuwne i do zabudowy

Salon to najczęściej miejsce, w których musimy pomieścić naprawdę dużo rzeczy – do tego stworzone są duże szafy przesuwne i te pod zabudowę, które najefektywniej wykorzystają wolne miejsce w naszym domu. Bardzo często otrzymujemy zapytania o szafy wnękowe – jeśli jej potrzebujesz, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami i zamów swoje meble do salonu

Dlaczego Everest?

Zespół firmy Everest to doświadczona ekipa pasjonatów designu wnętrz, tradycji stolarskich i pracy z drewnem. Nasze meble to coś więcej, niż tylko stolarka – realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły, a do tego jesteśmy specjalistami od wnętrz. Zaufaj sprawdzonej ekipie, która ma „hopla” na punkcie mebli.

Jak zrealizujemy twój projekt?

Krok 1: Napisz czego potrzebujesz

Biurko do zadań specjalnych, praktycznie zabudowana wnęka, stół kreślarski, stolik kawowy? Czegokolwiek potrzebujesz, wszystko zaczyna się od kontaktu. Email, telefon, sms – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Krok 2: Dogodny termin na spotkanie

Wybierz najlepszy dla Ciebie czas na spotkanie – przyjedziemy, porozmawiamy o Twoim projekcie, Twoich planach i pomysłach, opowiemy o swoim doświadczeniu i wykonamy pomiary. Oczywiście bezpłatnie. Na podstawie zebranych informacji wycenimy cały projekt. 

Krok 3: Gotowi do startu?

Wykonujemy meble do salonu, a potem przyjeżdżamy do Ciebie. Teraz dopiero będzie się działo – montujemy, skręcamy, podłączamy sprzęt RTV, a potem – voila! A na nasz produkt masz jeszcze 2 lata gwarancji.

Meble do salonu? Skontaktuj się z nami!

Galeria

Możemy wykonać dla Ciebie taki salon

Zespół Everest to doświadczona ekipa pasjonatów designu wnętrz, tradycji stolarskich i pracy z drewnem. Nasze meble to coś więcej, niż tylko stolarka – realizujemy nawet najbardziej szalone pomysły, a do tego jesteśmy specjalistami od wnętrz. Zaufaj sprawdzonej ekipie, która ma „hopla” na punkcie mebli.

Skontaktuj się z nami i zamów swoje meble do salonu

Napisz do nas

Od lat tworzymy dla klientów salony zgodne z ich wizją. Nasze umiejętności i doświadczenie sprawiają, że do zaoferowania mamy naprawdę wiele – specjalne oszklenia, meblowe połączenia metal-drewno czy niecodzienne rozwiązania. Napisz do nas. Czekamy na Twoją wiadomość!

Meble na wymiar? Lublin, Warszawa, Radom, Rzeszów i najbliższe okolice to nasz zasięg, do którego dedykujemy naszą ofertę.

kontakt@ulubionemeble.pl tel.(81)5270220 kom. 501708920