Everest - o nas

Wolelibyśmy, aby świadczyły o nas nasze meble, nie słowa, ale skoro tu jesteś, nie zostawimy Cię przecież z niczym. Firma Everest to grupa osób, która nie tylko ma fach w ręku, ale naprawdę kocha to co robi. Może brzmi jak banał, ale naprawdę tak jest – to, co robimy, nie jest stolarstwem. Po prostu lubimy tworzyć codzienność za pomocą mebli. Im bardziej szalona realizacja, tym bardziej jesteśmy szczęśliwi. Umeblowaliśmy już setki mieszkań. Z designem jesteśmy na TY!

Możemy Ci opowiadać o naszym doświadczeniu, pokaźnym gronie specjalistów, 2 latach gwarancji na meble, dowozach i wycenach gratis, ale o tym mówią wszyscy, więc nie będziemy zanudzać.

Skontaktuj się z nami i umebluj swoje mieszkanie

Co jest dla nas ważne?

Design – najwyższej klasy rzemiosło

Mamy obsesję na punkcie drewna i lubimy swoją pracę. Wiemy, podkreślamy to na każdym kroku, ale to dla nas bardzo ważne. Chcemy się wyróżnić, zależy nam, żeby tworzone przez nas meble miały charakter. Jesteśmy nowoczesną firmą, która sukcesywnie się rozwija, współtworzy ciekawe projekty i wykonuje meble, które idą z duchem czasu.

Metka „Stworzono w Polsce”

Choć nie mamy problemu z produkcją mebli z zagranicznych materiałów, podkreślamy wszem i wobec, że jesteśmy polską firmą i jesteśmy z tego dumni. Nie odprowadzamy podatków za granicę, nie dysponujemy budżetem zewnętrznej firmy – Everest to polska marka od A do Z.

Uczciwość wobec siebie i Klientów

Stawiamy na uczciwość i zaangażowanie w kontaktach, zarówno na zewnątrz firmy (Klienci, partnerzy), jak i wewnątrz. Naszych pracowników zatrudniamy na umowę o pracę, na godziwych warunkach, wynagradzamy ich umiejętności. Jesteśmy dumni z takiego podejścia.

Kompleksowość usług

Nie tylko potrafimy wykonać meble do wszystkich pomieszczeń w Twoim domu, dzięki szerokiemu gronu podwykonawców możemy znacznie więcej – nasze projekty to betonowe ściany, szklane kabiny prysznicowe, mieszkanie zaprojektowane przez dekoratora wnętrz i wiele innych możliwości. Dzięki temu Klient oszczędza i czas, i pieniądze na jednego podwykonawcę w remoncie domu.

Napisz do nas

Uwielbiamy wyzwania i kochamy swoją pracę – tworzenie codzienności to nasz zawód. Skontaktuj się z nami jak Ci wygodnie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub wyślij do nas email.

kontakt@ulubionemeble.pl tel.(81)5270220 kom. 501708920