Meble dla dzieci i młodzieży

Dzieci to prawdziwe żywe srebra – nic dziwnego, że zaprojektowanie odpowiedniego pokoju dla nich potrafi być nie lada wyzwaniem! Powinien on nie tylko budować poczucie bezpieczeństwa, ale być również doskonałą przestrzenią do zabaw i nauki. W zależności od wieku dziecka, warto brać pod uwagę również zdanie naszego podopiecznego – z pewnością będzie zachwycone. Uwielbiamy tworzyć meble dla poszukiwaczy skarbów i księżniczek, ale także dla starszych dzieci i nastolatków.

Meble dziecięce

Nie ma nic gorszego, niż ciężkie meble i przytłaczające kolory w pokoju dziecka. W swoim pokoju powinno ono czuć się bezpiecznie, mieć przestrzeń do odrabiania lekcji i miejsce do zabaw. Meble powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby nawet przedszkolak potrafił sięgnąć do wszystkich zakamarków i sprzątać po sobie zabawki. Wiemy, jak takie wykonać!

Więcej zdjęć Email

Meble młodzieżowe

W Twoim domu mieszka nastolatek? Przed Tobą duże wyzwanie! Wiemy, że często najważniejsze wymagania dziecka w tym wieku to łóżko, biurko i playstation, ale mamy na to sprawdzone sposoby. Co powiesz na ciekawe, nowoczesne meble i nieoczywiste połączenia, które trafią w gust Twojego dziecka? Meble młodzieżowe to zadanie dla specjalistów w swoim fachu!

Więcej zdjęć Email

Biurka dla dzieci

Tyle się teraz mówi o problemach z dziecięcym kręgosłupem, a nasze dzieci spędzają przed komputerami coraz więcej czasu. Wygodne biurko, odpowiednio zaprojektowane do potrzeb dziecka (wzrostu, komputera, ułożenia w pokoju) to zadanie o wysokim priorytecie. Chętnie podpowiemy właściwe rozwiązania.

Więcej zdjęć Email

Meble przyjazne dziecku

Meble przyjazne dziecku są niezbędne dla jego bezpieczeństwa – nie mogą się w nich znaleźć ostre kanty, meble powinny być przymocowane do ścian, ważne mogą się okazać również specjalne szuflady, które nie łatwo jest wyciągnąć i zwalić sobie na głowę. To tylko niektóre z zabezpieczeń, jakie proponujemy naszym Klientom.

Więcej zdjęć Email

Pokój księżniczki i kosmonauty – wyobraźnia górą!

Pokój dla dziecka powinien rozwijać jego wyobraźnię i pasje. Jeśli Twoje dziecko kocha gwiezdne opowieści, wystrój rodem z wnętrza statku kosmicznego sprawi mu nie lada przyjemność! Możemy wykonać nie tylko meble jak z kapsuły kosmicznej. Motywy z dzikiego zachodu, bajkowy las, zamek godny księżniczki? Z przyjemnością.

Więcej zdjęć Email

Dlaczego warto nas wybrać?

Wybierz Everest jeśli od wykonawcy mebli dla Twojego dziecka wymagasz zaangażowania i chęci do wykonania niestandardowych rozwiązań. Z radością doradzimy, jakie czynniki powinno się brać pod uwagę przy projektach mebli dla dzieci w różnym wieku i zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły Twoje i Twojego malucha.

Skontaktuj się z nami i zamów meble dla swojego dziecka

Jaki masz pomysł?

Ciekawe półki, huśtawki, fantazyjne regały, nowoczesne meble w esy-floresy, rockowe pokoje dla nastolatków – to tylko niektóre z naszych pomysłów na realizację pokoju dziecięcego. Jasne meble z odrobiną koloru i fantazyjnymi elementami to klucz do większości udanych koncepcji dla tego pomieszczenia. Chcesz urządzić wygodny, funkcjonalny i radosny pokój dla Twojego dziecka, w którym znajdzie się zarówno strefa do nauki, jak i do zabawy i odpoczynku? Napisz do nas!

Meble dla dzieci? Skontaktuj się z nami!

Jak zrealizujemy twój projekt?

Krok 1: Skontaktuj się z nami 

Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim pomyśle na pokój Twojego dziecka – w jakim jest wieku, jakie masz oczekiwania i koncepcję wizualną.

Krok 2: Czas na bezpłatne spotkanie

Przyjedziemy do Twojego miejsca zamieszkania w umówionym terminie, odpowiemy na wszystkie pytania, wykonamy pomiary i wycenimy całą realizację. Spotkanie jest niezobowiązujące, dlatego nie masz się czego obawiać

Krok 3: Twoje zachwycone dziecko

W firmie Everest nie tworzymy z gotowców – potrzebujemy chwili czasu na wykonanie mebli dla Ciebie. W cenie przewieziemy rzeczy do Twojego miejsca zamieszkania i zabierzemy się do pracy – zamontujemy i ustawimy wszystkie meble w pokoju dziecięcym, tak, aby Twój podopieczny mógł się wprowadzać zaraz po naszym wyjściu.

Galeria

Możemy wykonać dla Ciebie takie meble

Jesteśmy kreatywną ekipą, artystami w swoim fachu, specjalistami od mistrzowskich wnętrz. W branży jesteśmy znani z nieszablonowych realizacji – chętnie współpracujemy z projektantami przy nawet najbardziej szalonych pomysłach. 

Skontaktuj się z nami i zamów meble dla swojego dziecka

Napisz do nas

Wybierz polską firmę, zakochaną w meblarskiej tradycji, a jednocześnie gotową do realizowania nawet najbardziej szalonych wizji projektanta. W firmie Everest wypełniamy lukę między meblami na wymiar bez duszy, a masówką sklepowych półek. Skontaktuj się z nami.

kontakt@ulubionemeble.pl tel.(81)5270220 kom. 501708920